PINAR SU'DAN SAAT KULELİ ŞİŞE
Haber
31 Mayıs 2022 - Salı 12:02 Bu haber 1215 kez okundu
 
PINAR SU'DAN SAAT KULELİ ŞİŞE
Alaçatı'da var
EKONOMİ Haberi
PINAR SU'DAN SAAT KULELİ ŞİŞE

“Şehir Şişeleri” projesiyle tüketicilerini  tarihi ve kültürel bir keşif yolculuğuna çıkaran Pınar Su ve İçecek, rotasını bu kez de İzmir ve Alaçatı’ya çevirdi.

Pınar Su ve İçecek, Türkiye’nin turizm cenneti şehirlerini odağına alan projesi “Şehir Şişeleri” ile ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini dünyaya tanıtmaya devam ediyor. Proje, tarihi değerlerimizi yerli turistlere hatırlatırken, yabancı turistler için de farklı bir tanıtım platformu oluşturarak turizme destek olmayı amaçlıyor. 

Türkiye’nin en meşhur şehir simgelerinin cam şişelere resmedildiği proje, İstanbul ve Ankara’dan sonra rotasını bu kez de Ege’ye çevirdi. Ege’nin incisi İzmir’in ve ülkemizin en popüler tatil yerleşkelerinden biri olan Alaçatı’nın en meşhur simgelerinin ambalajlarını süslediği su şişeleri tüketicisiyle buluştu. 

İzmir etiketli su şişeleri, meşhur saat kulesi, eski cumbalı evleri ve yelkenleriyle su şişelerine taşınırken, Alaçatı, tarihi dokusu olan taş evleri, yel değirmeni, Çeşme kalesi ve yelken motifleriyle Ege’ye keşif yolculuğuna çıkarıyor.  


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PINAR, SU'DAN, SAAT, KULELİ, ŞİŞE, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı