YAZARLAR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Haber
30 Mayıs 2022 - Pazartesi 13:25 Bu haber 664 kez okundu
 
YAZARLAR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Öğrenciler de katıldı
EĞİTİM Haberi
YAZARLAR ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

 

Kulu Belediyesi Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe, Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, Şube Müdürleri Zafer Yiğitel, Hacı Bakırtaş, okul idarecileri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Etkinlikte konuşan Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, ‘’ İzmir’den ilçemize kadar geldiler. Sizlerle birlikte bir söyleyişi gerçekleştirecekler. Merak ettiğiniz mutlaka bir çok şey vardır. Sorularınız cevap bulacak. Ben okulumuza vermiş oldukları kitap desteklerinden dolayı kıymetli yazarlarımıza çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Daha sonra Kulu Yusuf Küçükgöl İlkokuluna 2 bin kitap desteği sağlayan yazar Aydan Kurt, Ergun Dur, Murat Gülşan ve Yunus Karaya tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik söyleyişi gerçekleştirildi. Yazarlar kitaplarına dair bilgilendirmeler de bulunarak, miniklerin merak ettikleri soruları cevapladı.

Programın sonunda Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çağlayan tarafından yazar Aydan Kurt, Ergun Dur, Murat Gülşan ve Yunus Karaya’ya vermiş oldukları kitap desteğinden dolayı teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

Yazarlar tarafından Çağlayan’a kitap hediye edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZARLAR, ÖĞRENCİLERLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı